Sylwia Grzeszczak

Data Imprezy

11/5/2022

Czas Imprezy

8:00 PM

Miejsce Imprezy

THe Union Country Preforming Arts Center
1601 Irving St., Rahway

Organizator

Christopher Ent

WYPRZEDANE
Event Details
Kategoria: Koncert
Sylwia Grzeszczak

Christopher Entertainment zaprasza miłośników doskonałej muzyki w najlepszym wykonaniu na koncert wybitnej artystki polskiej sceny muzycznej.
Sylwia Grzeszczak – jedna z najpopularniejszych, najbardziej utalentowanych polskich wokalistek, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. Większość singli wydanych przez piosenkarkę stała się hitami, które zajęły 1 miejsca na listach Airplay. W lutym Sylwia Grzeszczak 2014 została nominowana do nagrody Wiktory . W kwietniu zdobyła trzy nominacje do Superjedynek, odbywających się podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, w kategoriach: Super Artysta, Super Album („Komponowanie siebie”) i Super Hity za „Księżniczkę”. 30 maja 2014 roku wokalistka wystąpiła w koncercie „TOP” pierwszego dnia festiwalu TOP trendy 2014, wśród dziesięciu artystów z największą liczbą sprzedanych płyt w poprzednim roku w Polsce. 22 sierpnia podzczas Eska Music Awards 2014 otrzymała siódmą w swojej karierze statuetkę Eska Music Award bijąc rekord największej liczby nagród. 19 kwietnia 2015 wystąpiła na koncercie Top Music Wembley na londyńskiej Wembley Arena w Londynie. 20 maja w radiu RMF FM odbyła się premiera jej nowego singla „Tamta dziewczyna”, który wykonała tydzień później podczas Platynowego Koncertu Polsatu Super Hit Festival. Piosenka szybko stała się hitem i osiągnęła 1. miejsce na antenie Top , gdzie spędziła sześć tygodni z rzędu. Teledysk do piosenki był najpopularniejszym klipem muzycznym w Polsce w 2016 roku i zyskał ponad 139 milionów wyświetleń na You Tube.W 2020 roku po raz pierwszy od wielu lat nie pojechała w letnią trasę koncertową, której przyczyną był wybuch COVID-19. Pod koniec lipca zapowiedziała muzyczny powrót na wrzesień 2020. 23 października wystąpiła jako gość w finale jedenastej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". W 2022 roku nagrała dwie nowe piosenki „Prawda o nas” i „Dzungla”, które stały się hitami, docierając do ponad 55 milionów widzów na You Tube.
Zespół: Sylwia Grzeszczak - śpiew, piano, Dawid Kostka - gitara, Adam Kram - perkusja, Wojciech Miecznikowski - gitara basowa, Kacper Winiarek - gitara, Tomasz Znyk - gitara basowa, Piotra Zarnoch - puzon.